franck
Pakiranje: 200 g
Cena na enoto: 21,45 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
175 g
3,11 €
3,89 €
22,23 €/kg
250 g
6,79 €
27,16 €/kg
5,85 €
7,29 €
29,16 €/kg
550 g
1,95 €
3,55 €/kg
TUŠ IZDELEK
200 g
3,44 €
17,20 €/kg
55 g
1,89 €
34,36 €/kg
3,59 €
3,49 €
13,96 €/kg
20 g
1,25 €
62,50 €/kg
4,29 €
21,45 €/kg
jacobs
15,59 €
77,95 €/kg
12,47 €
barcaffe
9,99 €
12,49 €
62,45 €/kg