lino
Pakiranje: 225 g
Cena na enoto: 21,64 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
3,29 €
13,16 €/kg
2,35 €
3,39 €
13,56 €/kg
3,27 €
2,19 €
8,76 €/kg
VENOSTA
1 kg
4,29 €
4,29 €/kg
nestle
310 g
4,19 €
13,52 €/kg
2,50 €
4,99 €
16,10 €/kg
4,89 €
2,93 €
9,45 €/kg
weetabix
500 g
5,49 €
10,98 €/kg
450 g
2,10 €
9,31 €/kg
4,15 €
2,49 €
5,53 €/kg
nutrisslim
8,38 €/kg
mornflake
2,45 €
2,89 €
5,78 €/kg