dove
Pakiranje: 250 ml
Cena na enoto: 15,96 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
150 ml
5,69 €
3,70 €
24,67 €/L
75 ml
1,94 €
25,87 €/L
3,41 €
6,29 €
41,93 €/L
nivea
250 ml
3,19 €
2,19 €
8,76 €/L
afrodita
2,69 €
3,29 €
13,16 €/L
fa
1,99 €
7,96 €/L
1,59 €
12,76 €/L
kancilja
400 ml
1,49 €
1,69 €
4,23 €/L
l´oreal - elseve
2,49 €
9,96 €/L
axe
2,84 €
4,19 €
16,76 €/L
schwarzkopf - schauma
4,49 €
2,99 €
11,96 €/L
17,96 €/L