mercator
Pakiranje: 620 g
Cena na enoto: 4,66 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
1,69 €
1,34 €
1,34 €/kg
510 g
3,29 €
6,45 €/kg
5 kg
2,49 €
3,79 €
0,76 €/kg
moj vrt
290 g
2,39 €
8,24 €/kg
TUŠ IZDELEK
3,19 €
eva
100 g
5,49 €
54,90 €/kg
schar
250 g
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg
kotanyi
40 g
1,75 €
2,19 €
54,75 €/kg
2,08 €
2,09 €
52,25 €/kg
despar
500 g
0,83 €
1,66 €/kg
ponti
4,29 €
17,16 €/kg