finesse
Pakiranje: 175 g
Cena na enoto: 2,23 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
vindija
500 g
1,64 €
1,69 €
3,38 €/kg
1,75 €
3,50 €/kg
andechser
150 g
1,59 €
10,60 €/kg
milsani
1,42 €
2,84 €/kg
zott
200 g
1,25 €
1,29 €
6,45 €/kg
0,99 €
0,89 €
1,35 €
2,70 €/kg
1,34 €
1,05 €
1,39 €
2,78 €/kg
180 g
7,17 €/kg