natureta
Pakiranje: 530 g
Cena na enoto: 5,26 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
2,12 kg
7,34 €
3,46 €/kg
4 kg
8,04 €
11,99 €
3,00 €/kg
8,99 €
2,25 €/kg
8,39 €
2,10 €/kg
670 g
2,89 €
4,31 €/kg
TUŠ IZDELEK
680 g
2,99 €
4,40 €/kg
340 g
2,49 €
7,32 €/kg
EUROVRT
690 g
1,29 €
1,85 €
2,68 €/kg
125 g
1,49 €
1,79 €
14,32 €/kg
2,16 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg