minute
Pakiranje: 380 g
Cena na enoto: 5,76 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
275 g
0,79 €
0,82 €
2,98 €/kg
500 g
1,49 €
1,79 €
3,58 €/kg
mercator
550 g
1,39 €
3,25 €/kg
0,99 €
1,98 €/kg
backini
1,99 €
2,09 €
7,60 €/kg
mlinotest
1 kg
1,77 €
1,89 €
1,89 €/kg
s-budget
3,99 €
4,19 €
4,19 €/kg
rana
250 g
2,79 €
11,16 €/kg
2,69 €
2,99 €
11,96 €/kg
1,86 €
2,75 €
11,00 €/kg