conviva
Pakiranje: 190 g
Cena na enoto: 57,84 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
330 g
2,59 €
7,85 €/kg
bam
200 g
8,49 €
42,45 €/kg
ribella
1,89 €
9,45 €/kg
violife
150 g
3,39 €
22,60 €/kg
z bregov
1,49 €
1,99 €
9,95 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
nescafe
112 g
5,98 €
5,99 €
53,48 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €