kinder
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 19,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
milka
100 g
1,99 €
1,39 €
13,90 €/kg
spar
1,09 €
10,90 €/kg
s-budget
0,84 €
0,85 €
8,50 €/kg
45 g
0,99 €
22,00 €/kg
gorenjka
3,59 €
35,90 €/kg
3,49 €
34,90 €/kg
2,79 €
M&M
330 g
4,34 €
5,79 €
17,55 €/kg
kraš kiki
1,25 €
12,50 €/kg
1,29 €
12,90 €/kg
bronhi
0,80 €
1,33 €
13,30 €/kg
1,18 €
11,80 €/kg