bio zone
Pakiranje: 110 g
Cena na enoto: 18,09 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
knorr
120 g
2,99 €
2,19 €
18,25 €/kg
0,00 €
24,92 €/kg
3,39 €
28,25 €/kg
saikebon
59 g
1,05 €
2,09 €
35,42 €/kg
1,29 €
1,99 €
33,73 €/kg
natureta
280 g
3,99 €
14,25 €/kg
4,19 €
14,96 €/kg
mikado
820 g
4,13 €/kg
minute
200 g
2,49 €
12,45 €/kg
podravka
60 g
0,97 €
21,50 €/kg