odlično
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 39,93 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
bimed
150 g
5,49 €
4,94 €
32,93 €/kg
3,59 €
23,93 €/kg
3,49 €
2,79 €
18,60 €/kg
4,59 €
30,60 €/kg
200 g
4,89 €
6,99 €
34,95 €/kg
4,19 €
5,99 €
39,93 €/kg
5,29 €
35,27 €/kg
100 g
1,25 €
1,79 €
17,90 €/kg