mulino bianco
Pakiranje: 315 g
Cena na enoto: 7,59 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
žito
300 g
2,49 €
8,30 €/kg
PANVIVIS
320 g
2,39 €
7,78 €/kg
2,29 €
7,47 €/kg
perutnina ptuj
200 g
2,09 €
2,79 €
13,95 €/kg
1,95 €
9,75 €/kg
lino
3,19 €
15,95 €/kg
2,69 €
13,45 €/kg
1,93 €
1,92 €
6,40 €/kg
500 g
4,99 €
9,98 €/kg
75 g
2,99 €
39,87 €/kg