valfrutta
Pakiranje: 450 g
Cena na enoto: 5,98 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
BELTION
400 g
1,45 €
3,63 €/kg
1,64 €
GIANA
800 g
1,65 €
2,06 €/kg
0,95 €
2,38 €/kg
LA BIO IDEA
2,79 €
6,98 €/kg
podravka
1,67 €
4,18 €/kg
2,11 €
2,19 €
2,74 €/kg
TUŠ IZDELEK
1 kg
2,39 €
2,39 €/kg
garden good
630 g
1,79 €
2,29 €
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg