čoko
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 11,98 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
450 g
4,49 €
5,99 €
13,31 €/kg
1,8 kg
11,89 €
16,99 €
9,44 €/kg
9,49 €
4,79 €
10,99 €
1 kg
11,99 €
11,99 €/kg
200 g
2,55 €
3,19 €
15,95 €/kg
2,29 €
2,75 €
13,75 €/kg
10,69 €
10,69 €/kg
lino
500 g
6,19 €
12,38 €/kg
4,95 €