finish
Pakiranje: 4 kg
Cena na enoto: 2,25 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
dax
1,1 kg
0,79 €
0,72 €/kg
s-budget
4 kg
4,30 €
5,74 €
1,44 €/kg
piskar
2,33 €
2,59 €
0,65 €/kg
somat
60 g
5,49 €
3,99 €
66,50 €/kg
k2r
150 g
26,60 €/kg
10 kg
4,99 €
0,50 €/kg
TUŠ IZDELEK
1,5 kg
1,59 €
1,06 €/kg
0,40 €/kg
royal seeds
1,39 €
plantella
1 kg
14,49 €
14,49 €/kg
bref
8,49 €
5,09 €
33,93 €/kg