mercator
Pakiranje: 200 g
Cena na enoto: 9,45 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
1,99 €
2,49 €
9,96 €/kg
landana
200 g
4,69 €
23,45 €/kg
4,65 €
500 g
2,99 €
3,79 €
7,58 €/kg
2,19 €
4,38 €/kg
1 kg
1,04 €
1,49 €
1,49 €/kg
deliso
2,39 €
14,95 €/kg
zelene doline
3,89 €
15,56 €/kg
2,65 €
15,16 €/kg
spar natur pur
1,19 €
1,54 €
7,70 €/kg
gauda
5,39 €
5,99 €
29,95 €/kg