ledo
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 25,56 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
400 g
6,89 €
9,19 €
22,98 €/kg
9,18 €
240 g
3,49 €
14,54 €/kg
300 g
3,39 €
11,30 €/kg
140 g
2,79 €
19,93 €/kg
500 g
4,19 €
8,38 €/kg
4,17 €
600 g
5,89 €
9,82 €/kg
5,78 €
9,63 €/kg