mercator
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 4,98 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
400 g
3,99 €
4,39 €
10,98 €/kg
spar
1,99 €
1,94 €
4,85 €/kg
200 g
1,39 €
6,95 €/kg
130 g
2,39 €
2,99 €
23,00 €/kg
480 g
3,19 €
6,65 €/kg
2,69 €
3,39 €
26,08 €/kg
250 g
2,79 €
11,16 €/kg
1,59 €
9,95 €/kg
2,49 €
150 g
15,93 €/kg
500 g
4,98 €/kg
1,29 €
1,89 €
9,45 €/kg