spar
Pakiranje: 600 g
Cena na enoto: 3,62 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
0,99 €
1,29 €
6,45 €/kg
60 g
1,85 €
30,83 €/kg
rise&smile
350 g
2,39 €
1,20 €
3,43 €/kg
weetabix
450 g
5,49 €
12,20 €/kg
TUŠ IZDELEK
1 kg
4,09 €
4,09 €/kg
500 g
10,98 €/kg
nutrisslim
4,19 €
8,38 €/kg
mornflake
2,45 €
2,89 €
5,78 €/kg
spar natur pur
375 g
2,19 €
2,79 €
7,44 €/kg
VENOSTA
4,29 €
4,29 €/kg
nestle
310 g
13,52 €/kg
2,50 €
4,99 €
16,10 €/kg