thomy
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 9,96 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar premium
250 g
2,95 €
3,69 €
14,76 €/kg
illy
9,89 €
7,89 €
31,56 €/kg
TUŠ IZDELEK
0,84 €
0,75 €
3,00 €/kg
oho!
1,99 €
7,96 €/kg
nostja
0,59 €
2,36 €/kg
165 g
1,79 €
10,85 €/kg
fant
40 g
1,95 €
48,75 €/kg
gea
420 g
3,99 €
9,50 €/kg
2,19 €
5,21 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg