nesquik
Pakiranje: 625 g
Cena na enoto: 7,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
nutrisslim
500 g
4,19 €
8,38 €/kg
mornflake
2,45 €
2,89 €
5,78 €/kg
weetabix
450 g
5,49 €
12,20 €/kg
VENOSTA
1 kg
4,29 €
4,29 €/kg
TUŠ IZDELEK
4,09 €
4,09 €/kg
nestle
310 g
13,52 €/kg
2,50 €
4,99 €
16,10 €/kg
4,89 €
2,93 €
9,45 €/kg
10,98 €/kg
sante
350 g
2,75 €
3,99 €
11,40 €/kg
2,99 €
12,26 €/kg