spar vital
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 35,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
25 g
4,99 €
199,60 €/kg
90 g
5,59 €
7,99 €
88,78 €/kg
minute
100 g
1,19 €
1,49 €
14,90 €/kg
spar natur pur
1,29 €
0,99 €
9,90 €/kg
spar
odlično
1,25 €
1,79 €
17,90 €/kg
12,90 €/kg
bio zone
1,12 €
4,29 €
42,90 €/kg
5,39 €
53,90 €/kg
3,77 €