afrodita
Pakiranje: 175 g
Cena na enoto: 51,37 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
8,99 €
44,95 €/kg
glina bolus
100 g
5,99 €
59,90 €/kg
chicatella
50 g
18,89 €
26,99 €
539,80 €/kg
becutan
2,24 €
2,99 €
29,90 €/kg
kokett
1 kos
1,05 €
1,05 €/kos
lacura
1,25 €
1,25 €/kos
satessa
0,99 €
0,99 €/kos