d'arbo
Pakiranje: 450 g
Cena na enoto: 9,31 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
garden good
360 g
1,69 €
4,69 €/kg
dr. oetker
450 g
4,29 €
3,56 €
7,91 €/kg
nestle
2,10 €
4,19 €
9,31 €/kg
4,15 €
2,49 €
5,53 €/kg
spar premium
9,99 €
12,99 €
28,87 €/kg
weetabix
5,49 €
12,20 €/kg
st.dalfour
284 g
3,99 €
14,05 €/kg
2,79 €
despar
340 g
1,79 €
5,26 €/kg
tiroler früchteküche
420 g
6,98 €
7,29 €
17,36 €/kg
natureta
320 g
3,89 €
4,59 €
14,34 €/kg