frutabela
Pakiranje: 42 g
Cena na enoto: 23,57 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
7 day's
80 g
0,79 €
9,88 €/kg
TUŠ IZDELEK
1,1 kg
4,99 €
4,54 €/kg
golden bridge
60 g
0,59 €
9,83 €/kg
lindt
150 g
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
nescafe
112 g
53,48 €/kg
sorini
70 g
1,34 €
2,69 €
38,43 €/kg
200 g
11,49 €
12,59 €
62,95 €/kg
blend me up
3,99 €
24,95 €/kg
barcaffe
225 g
3,83 €
4,79 €
21,29 €/kg
22,18 €/kg
odlično
29,95 €/kg