poli
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 11,98 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
120 g
1,99 €
1,49 €
12,42 €/kg
150 g
2,29 €
1,72 €
11,47 €/kg
1,71 €
15,27 €/kg
pivka mesni izdelki
500 g
2,49 €
3,89 €
7,78 €/kg
perutnina ptuj
4,79 €
5,99 €
11,98 €/kg
4,48 €
4,49 €
pivka
9,58 €/kg
spar
2,39 €
2,44 €
4,88 €/kg
TUŠ IZDELEK
4,09 €
8,18 €/kg
9,99 €
13,49 €
26,98 €/kg