meso kamnik
Pakiranje: 480 g
Cena na enoto: 11,44 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
29,39 €
23,51 €
23,51 €/kg
400 g
3,99 €
5,29 €
13,23 €/kg
4,19 €
280 g
5,19 €
18,54 €/kg
3,63 €
4,59 €
3,49 €
4,69 €
11,73 €/kg
TUŠ IZDELEK
480 g
8,99 €
18,73 €/kg
mercator
2,39 €
3,19 €
6,65 €/kg
anton
4,79 €
6,69 €
13,94 €/kg
4,99 €