ave
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 6,70 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
400 g
3,28 €
4,69 €
11,73 €/kg
4,54 €
6,49 €
16,23 €/kg
3,99 €
9,98 €/kg
1 kg
11,99 €
11,99 €/kg
450 g
3,98 €
8,84 €/kg
mesnica mercator
500 g
5,99 €
8,99 €
17,98 €/kg
9,79 €
13,99 €
27,98 €/kg
perutnina ptuj
4,79 €
11,98 €/kg
4,48 €
4,49 €