don don
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 2,98 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
mercator
1 kg
3,59 €
3,99 €
3,99 €/kg
3,19 €
3,58 €
3,58 €/kg
240 g
2,99 €
12,46 €/kg
280 g
1,99 €
2,19 €
7,82 €/kg
90 g
0,79 €
8,78 €/kg
žito
4,49 €
PEK.GERŠAK
500 g
7,18 €/kg
spar
1,79 €
pekarna grosuplje
3,98 €/kg
divita
2,79 €
2,95 €
5,90 €/kg
spar natur pur
2,39 €
4,78 €/kg