spar
Pakiranje: 950 g
Cena na enoto: 3,21 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
16,99 €
16,99 €/kg
230 g
2,99 €
3,07 €
13,35 €/kg
200 g
4,49 €
5,99 €
29,95 €/kg
500 g
2,39 €
2,44 €
4,88 €/kg
1,99 €
2,35 €
11,75 €/kg
TUŠ IZDELEK
450 g
13,31 €/kg
mesnine žerak
12,99 €
10,39 €
10,39 €/kg
4,99 €
4,99 €/kg
8,49 €
8,49 €/kg
citterio
70 g
4,39 €
62,71 €/kg
spar premium
s-budget
7,99 €
7,99 €/kg