arba
Pakiranje: 75 g
Cena na enoto: 26,53 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
arba sol
100 g
4,08 €
4,09 €
40,90 €/kg
delamaris
90 g
1,89 €
21,00 €/kg
santa catarina esp.gourmet
120 g
3,99 €
4,49 €
37,42 €/kg
ocean
420 g
4,59 €
5,79 €
13,79 €/kg
rio mare
320 g
7,99 €
24,97 €/kg
7,95 €
24,84 €/kg
4,89 €
eva
2,53 €
3,89 €
38,90 €/kg
3,88 €
maruzzella
185 g
3,94 €
4,39 €
23,73 €/kg