synt
Pakiranje: 500 ml
Cena na enoto: 12,58 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
weleda
100 ml
6,59 €
10,99 €
109,90 €/L
raid
400 ml
7,12 €
9,49 €
23,73 €/L
axe
150 ml
3,60 €
5,29 €
35,27 €/L
4,99 €
5,49 €
36,60 €/L
3,42 €
4,89 €
32,60 €/L
old spice
3,99 €
26,60 €/L
4,29 €
33,27 €/L
3,79 €
7,99 €
19,98 €/L
8,49 €
21,23 €/L
6,19 €
rexona
2,84 €
5,69 €
37,93 €/L