pivka
Pakiranje: 1 kg
Cena na enoto: 6,79 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
19,99 €
19,99 €/kg
350 g
5,03 €
7,19 €
20,54 €/kg
5,39 €
pivka mesni izdelki
220 g
2,99 €
13,59 €/kg
100 g
2,29 €
2,89 €
28,90 €/kg
500 g
4,49 €
4,79 €
9,58 €/kg
ave
4,19 €
5,99 €
5,99 €/kg
4,99 €
6,29 €
6,29 €/kg
hermine wech
10,99 €
11,79 €
11,79 €/kg
9,79 €
6,99 €
6,99 €/kg
slim&fit
18,99 €
18,59 €
18,59 €/kg