duel
Pakiranje: 2,7 kg
Cena na enoto: 3,70 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
dash
2,1 kg
13,99 €
23,59 €
11,23 €/kg
dax
3,75 kg
5,59 €
6,99 €
1,86 €/kg
vanish
970 g
9,99 €
10,30 €/kg
persil
4,4 kg
37,99 €
22,79 €
5,18 €/kg
10,39 €
12,99 €
13,39 €/kg
8,99 €
royal seeds
1,39 €
plantella
1 kg
14,49 €
14,49 €/kg
bref
150 g
8,49 €
5,09 €
33,93 €/kg
weisser riese
4,5 kg
31,99 €
21,99 €
4,89 €/kg
250 g
4,99 €
19,96 €/kg