spar vital
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 14,97 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
25 g
4,99 €
199,60 €/kg
90 g
5,59 €
7,99 €
88,78 €/kg
spar
300 g
2,72 €
3,88 €
12,93 €/kg
garden good
180 g
1,99 €
2,99 €
16,61 €/kg
s-budget
250 g
1,48 €
2,11 €
8,44 €/kg
biotop
6,39 €
26,63 €/kg
3,55 €
4,19 €
13,97 €/kg
600 g
4,54 €
6,49 €
10,82 €/kg
gea
230 g
3,59 €
15,61 €/kg
bimed
200 g
5,49 €
4,94 €
24,70 €/kg
3,47 €
15,09 €/kg
despar bio,logico
500 g
5,98 €/kg