s-budget
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 2,36 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
1,97 €
7,88 €/kg
1,83 €
1,34 €
5,36 €/kg
2,49 €
9,96 €/kg
1,95 €
1,86 €
7,44 €/kg
spar
180 g
0,59 €
0,75 €
4,17 €/kg
mila
400 g
0,95 €
2,38 €/kg
milfina
0,54 €
3,00 €/kg
0,61 €
3,39 €/kg
mu
2,69 €
3,49 €
13,96 €/kg
2,44 €
3,34 €
2,30 €
5,75 €/kg