lenor
Pakiranje: 195 g
Cena na enoto: 25,59 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
495 g
12,99 €
18,99 €
38,36 €/kg
14,39 €
29,07 €/kg
persil
1,98 kg
21,99 €
12,09 €
6,11 €/kg
11,99 €
11,11 €/kg
10,99 €
13,19 €
6,66 €/kg
2,2 kg
10,00 €/kg
6,00 €/kg
14,45 €
6,57 €/kg
2,77 kg
13,89 €
26,99 €
9,74 €/kg
2,97 kg
19,99 €
6,73 €/kg
29,99 €
561 g
13,49 €
24,05 €/kg