l´angelica
Pakiranje: 750 ml
Cena na enoto: 7,32 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 ml
3,59 €
2,29 €
4,58 €/L
3,99 €
7,98 €/L
3,52 €
7,04 €/L
palmolive
750 ml
4,48 €
6,89 €
9,19 €/L
pantene
400 ml
5,69 €
4,55 €
11,38 €/L
5,86 €
5,29 €
13,23 €/L
4,99 €
12,48 €/L
afrodita
320 ml
6,39 €
5,39 €
16,84 €/L
schwarzkopf - schauma
2,69 €
4,49 €
11,23 €/L
l´oreal - elseve
4,79 €
5,99 €
14,98 €/L