andechser
Pakiranje: 200 g
Cena na enoto: 9,45 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
500 g
1,75 €
3,50 €/kg
galbani
2,02 €
2,79 €
200 g
1,95 €
13,95 €/kg
4,19 €
5,99 €
29,95 €/kg
4,79 €
lino
3,19 €
15,95 €/kg
2,69 €
13,45 €/kg
meggle
1,29 €
0,99 €
4,95 €/kg
zelene doline
150 g
0,70 €
0,93 €
6,20 €/kg