pantene
Pakiranje: 625 ml
Cena na enoto: 10,86 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
275 ml
5,69 €
4,55 €
16,55 €/L
4,99 €
18,15 €/L
schwarzkopf - schauma
250 ml
2,99 €
11,96 €/L
3,14 €
12,56 €/L
3,49 €
3,15 €
12,60 €/L
syoss
440 ml
6,99 €
4,45 €
10,11 €/L
11,34 €/L
4,49 €
10,20 €/L
5,45 €
12,39 €/L
schwarzkopf - gliss
4,59 €
2,75 €
11,00 €/L