biobaza
Pakiranje: 30 ml
Cena na enoto: 38,33 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
old spice
400 ml
4,99 €
4,89 €
12,23 €/L
3,69 €
9,23 €/L
taft
150 ml
5,79 €
4,85 €
32,33 €/L
5,19 €
34,60 €/L
fa
4,19 €
2,29 €
5,73 €/L
3,99 €
9,98 €/L
nivea
500 ml
3,29 €
4,79 €
9,58 €/L
3,65 €
4,59 €
9,18 €/L
3,49 €
gillette
200 ml
6,89 €
34,45 €/L
5,17 €