syoss
Pakiranje: 440 ml
Cena na enoto: 10,11 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
440 ml
6,99 €
4,45 €
10,11 €/L
olea
300 ml
0,99 €
1,29 €
4,30 €/L
weleda
150 ml
5,92 €
7,89 €
52,60 €/L
schwarzkopf - schauma
250 ml
4,49 €
2,99 €
11,96 €/L
2,69 €
17,96 €/L
subrina
3,59 €
14,36 €/L
schwarzkopf - gliss
200 ml
4,59 €
2,75 €
13,75 €/L
l´oreal - elseve
3,99 €
4,99 €
24,95 €/L
4,09 €
27,27 €/L
23,93 €/L
3,79 €
18,95 €/L