tante fanny
Pakiranje: 340 g
Cena na enoto: 7,62 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
400 g
3,19 €
7,98 €/kg
270 g
3,09 €
11,44 €/kg
1,99 €
2,69 €
6,73 €/kg
3,69 €
9,23 €/kg
good choice
340 g
1,79 €
5,26 €/kg
250 g
2,85 €
11,40 €/kg
zlato polje
300 g
2,45 €
2,55 €
8,50 €/kg
2,59 €
8,63 €/kg
backini
275 g
7,24 €/kg
minute
0,79 €
0,82 €
2,98 €/kg
2,09 €
7,60 €/kg
purina
4,19 €
12,32 €/kg