di marco
Pakiranje: 230 g
Cena na enoto: 13,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
FLIS
230 g
0,85 €
3,70 €/kg
OREHEK
140 g
1,59 €
11,36 €/kg
155 g
10,26 €/kg
žito
1 kg
2,29 €
2,29 €/kg
1,49 €
2,49 €
2,49 €/kg
135 g
11,78 €/kg
500 g
1,79 €
3,58 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
nescafe
112 g
5,98 €
5,99 €
53,48 €/kg
dukat
100 g
1,28 €
0,99 €
9,90 €/kg
1,29 €
12,90 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg