lino
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 21,27 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
210 g
3,39 €
2,88 €
13,71 €/kg
25 g
1,49 €
59,60 €/kg
1,09 €
43,60 €/kg
1,25 €
50,00 €/kg
140 g
1,95 €
13,93 €/kg
1,59 €
11,36 €/kg
1,89 €
1,51 €
10,79 €/kg
2,85 €
16,14 €/kg
200 g
3,19 €
2,39 €
11,95 €/kg
2,69 €
13,45 €/kg
15,95 €/kg
100 g
14,90 €/kg