curaprox
Pakiranje: 60 ml
Cena na enoto: 108,17 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
solea
60 ml
1,99 €
1,79 €
29,83 €/L
1,95 €
32,50 €/L
33,17 €/L
aquafresh
75 ml
2,24 €
2,99 €
39,87 €/L
vademecum
3,79 €
3,99 €
53,20 €/L
2,46 €
50,53 €/L
50 ml
2,17 €
2,89 €
57,80 €/L
2,07 €
41,40 €/L
1,62 €
2,49 €
49,80 €/L
sensodyne
2,45 €
4,29 €
85,80 €/L