ostalo
Pakiranje: 70 g
Cena na enoto: 34,14 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
sorini
70 g
1,34 €
2,69 €
38,43 €/kg
fritt
0,69 €
9,86 €/kg
TUŠ IZDELEK
200 g
2,99 €
14,95 €/kg
odlično
5,99 €
29,95 €/kg
kras
108 g
1,99 €
18,43 €/kg
natura
60 g
1,55 €
25,83 €/kg
lindt
150 g
4,95 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
11,49 €
12,59 €
62,95 €/kg
spar
100 g
1,09 €
10,90 €/kg
s-budget
6,90 €/kg
0,79 €
7,90 €/kg