lindt
Pakiranje: 50 g
Cena na enoto: 83,80 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
100 g
2,69 €
4,49 €
44,90 €/kg
3,19 €
3,29 €
3,79 €
37,90 €/kg
3,89 €
2,72 €
27,20 €/kg
2,79 €
200 g
8,99 €
7,99 €
39,95 €/kg
5,59 €
milka
50 g
0,54 €
1,09 €
21,80 €/kg
0,74 €
0,99 €
19,80 €/kg
san carlo
0,83 €
16,60 €/kg
leibniz
0,38 €
0,75 €
15,00 €/kg