ostalo
Pakiranje: 50 g
Cena na enoto: 37,80 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
milka
50 g
0,74 €
0,99 €
19,80 €/kg
0,54 €
1,09 €
21,80 €/kg
san carlo
0,83 €
16,60 €/kg
leibniz
0,38 €
0,75 €
15,00 €/kg
chupa chups
29 g
0,68 €
0,69 €
23,79 €/kg
0,77 €
26,55 €/kg
TOBAČNA
25 g
1,25 €
1,29 €
51,60 €/kg
smarties
34 g
1,33 €
39,12 €/kg
corny
140 g
2,38 €
17,00 €/kg
100 g
1,99 €
1,39 €
13,90 €/kg
finesse
150 g
0,79 €
6,60 €/kg
roshen
1 kg
9,99 €
9,99 €/kg