baron
Pakiranje: 60 g
Cena na enoto: 14,83 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
odlično
60 g
0,74 €
12,33 €/kg
natura
1,55 €
25,83 €/kg
TUŠ IZDELEK
0,83 €
0,85 €
14,17 €/kg
1,05 €
17,50 €/kg
1,49 €
24,83 €/kg
0,97 €
16,17 €/kg
hauswirth
100 g
2,29 €
22,90 €/kg
lindt
150 g
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg